»Är alla med och diskuterar sin helg vid måndagslunchen?«

 

 

Kontakt

Projektkoordinator

Gunnar Svensson, Integratia konsult
integratia@swipnet.se
tel. 08- 50 162 921, 0708-805866

 

Projektledare

Anette Sjödin, RFSL
anette.sjodin@rfsl.se
tel. 0736-603244

Britta Svensson, Riks-EKHO
svenssonbritta@swipnet.se
tel. 0730-434548

Christine Gilljam, HomO
Ombudsmannen mot diskriminering på grund av sexuell läggning
christine.gilljam@homo.se
tel. 08-508 887 84

Daniel Hjalmarsson, Södertälje Kommun

Dolores Kandelin Mogard, Akademikerförbundet SSR
dolores.kandelin-mogard@akademssr.se
tel. 08-617-4443, 0708-174443

Goldina Smirthwaite, Sveriges Kommuner och Landsting
goldina@skl.se
tel. 08- 452 77 66, 0703-36 77 66

Karol Vieker, RFSL
karol.vieker@rfsl.se
tel. 08-501 62 917, 073-660 32 63

Krister Fahlstedt, Försvarsmakten
krister.fahlstedt@mil.se
tel. 0735-106060

Maria Karlsson,Lärarförbundet maria.karlsson@lararforbundet.se
tel. 08-737 65 21, 070-267 15 61


 

 

 

 

 

Presskontakt

E-post: info@frittfram.se

 

Fritt Fram drivs av:

Akademikerförbundet SSR

Försvarsmakten

HomO

Lärarförbundet

RFSL

Riks-EKHO

Sveriges Kommuner och Landsting

Södertälje Kommun


Fritt Fram stöds av:

Fackförbundet ST - Polisväsendet

Försvarsförbundet

Kommunal

Kyrkans Akademikerförbund

LO

Officersförbundet

Rikspolisstyrelsen

Polisförbundet

SACO-Försvar

SEKO

SKTF

ST

Svenska kyrkans Församlingsförbund

TCO

Värnpliktsrådet